Proč mě napadlo vytvářet hry v e-booku?

Baví mě naše rodinné dovolené. Miluji, když mají šmrnc. Když s dětmi vymýšlíme a hrajeme hry plné záhadných příběhů, adrenalinu a zábavy. Když na naše dovolené s úsměvem vzpomínáme.

Moc dobře si pamatuji, jak jsem na naši dovolenou balila hromadu hraček, se kterými si děti stejně nehrály. Jak jsme trávili stovky hodin z dovolené v dětské herničce nebo na hřišti hlídáním našich dětí. Jak jsme byli všichni znudění a otrávení. Děti zlobily a já s manželem jsme byli naštvaní, že se vlastně nic neděje. Jak jsme naši rodinnou dovolenou jen „přežívali“…

Je to přeci NAŠE RODINNÁ dovolená!!!

Uvědomila jsem si, že dovolená s dětmi není o jednotlivci. Nemůže se točit jen kolem dětí nebo jen kolem dospělých. Dovolená s dětmi je o rodině a o společných chvílích, výletech, hrách, respektu a výzvách. A pokud toto dovolená splní, pak si na ní každý najde i čas sám pro sebe. Rodičům nebude vadit vzít děti na chvíli na hřiště a děti si zase zvládnout hrát chvíli samy, bez asistence rodičů.

Okořeňte svoji dovolenou
A o tom jsou moje e-booky. Hry, díky kterým okořeníte svoji dovolenou, prodloužený víkend nebo odpoledne strávené s dětmi. Hry, které sice vyžadují nějakou přípravu, ale díky kterým rodiče paradoxně získají i více času sami pro sebe. 

Moje e-booky jsou ucelené programy s hrami nebo tajemné příběhy plné napětí, šifer a dobrodružství. E-booky, které stačí vytisknout a podle nich připravit zábavu pro celou rodinu. 

Od deskových her k e-booku

Nepíšu jen e-booky s hrami pro děti na dovolené. K e-booku mě vlastně dostaly hry, které již několik let vydávám se svojí kamarádkou pod značkou DIDAKTICKÁ HRA

Možná je znáte, možná je už máte doma a hrajete je. Nebo je právě teď poznáte. Stačí jen kliknout na název hry :).