Znáte to… Těšíte se na víkend či dovolenou. Jenže ještě před tím, než odjedete, musíte zabalit věci pro celou rodinu. Hlavně pro své děti. Aby měly dostatek oblečení. Aby měly dostatek jídla. A aby se nenudily, balíte i plno her a hraček. 

Jak přežít dovolenou je web o inspiraci a o hrách pro vaše děti, které s nimi můžete hrát na své dovolené či o víkendu. Herní program, podle kterého si můžete zabalit potřeby na jednotlivé hry namísto bezhlavého „házení“ nejrůznějších hraček do tašek.

Hry jsou sepsané v e-booku VÍKENDOVKA aneb Jak zabavit děti ve 3 dnech a doufám, že se brzy přidají další elektronické knihy. VÍKENDOVKOU jsem se snažila sepsat herní program, který připravuji pravidelně pro děti v naší rodině. Hry určitě nejsou „montessori“ či jinak specificky zaměřené. Jsou to všechno hry, které bavily naše děti. Hry, které můžete hrát na chatě či chalupě, u moře, v kempu či doma „za barákem“. Hry, ke kterým potřebujete minimum věcí. Většinou takové věci, které najdete v místě trávení svého víkendu.

VÍKENDOVKA je herní program, který sice vyžaduje určitý čas na přípravu, ale díky kterému (podle mě) zabavíte své děti i sami sebe.

A nakonec si i odpočinete.

cO ZÍSKÁTE, POKUD SE ROZHODNETE PRO VÍKENDOVKU?

hry pro děti

Připravuji pro vás ucelené programy plné her, pro děti a jejich rodiče.

čas

Ušetřím váš čas před odjezdem na dovolenou, který můžete využít dle svých představ.

odpočinek

Za trochu pomoci při hrách získáte hodně času na svůj odpočinek.