Máte jakýkoliv dotaz k procházce v centru Prahy, kterou jste si vybrali? Tady jsou nejčastější otázky a moje odpovědi 😊.

Jak mohu objednat procházky v centru Prahy?

Vyberte si procházku a následně termín. Poté objednejte počet vstupenek na daný termín jako v klasickém e-shopu. Přijde Vám automatický e-mail o proběhlé objednávce. Nejpozději 12 hodin před vybraným termínem posílám ještě jeden e-mail s organizačními informacemi (přesné místo srazu, jméno průvodce, případně jiná upozornění – např. změny v MHD).

 

Kde je místo srazu?

Každá procházka má jiné místo srazu, které sdělujeme až po objednání vstupenek v informativním e-mailu. Ten posíláme nejpozději 12 hodin před termínem.

 

Co když objednám procházku v den jejího konání?

Pokud jsou volná místa, vše proběhne bez problémů. Vyberte si termín a objednejte příslušný počet vstupenek. Potvrzení o objednávce Vám přijde okamžitě, e-mail s organizačními informacemi Vám dorazí během pár minut. Pokud by z nějakého důvodu e-mail nepřišel, zavolejte mi.

 

Jak poznám, že jsou ještě volná místa?

Pokud si vyberete termín a kliknete na tlačítko „OBJEDNAT“, dostanete se do klasického e-shopu. V případě, že budou volná místa, systém Vám dovolí objednat příslušný počet vstupenek. Je-li vybraný termín vyprodaný, bohužel Vás systém k objednávce již nepustí.

Jaká je maximální kapacita?

Na každý termín se s námi může vydat 20 osob. V případě, že jsou např. poslední 3 volná místa, ale Vy potřebujete 4 vstupenky, prosím zavolejte mi. Tyto situace řešíme individuálně.

Jak se máme obléknout?

Svému oblečení věnujte prosím zvýšenou pozornost. Procházky se konají venku, oblečení volte v závislosti na počasí. V zimě dětem oblékněte klidně oteplovačky, v létě nezapomeňte pokrývku hlavy.

Můžeme vzít s sebou našeho psa?

Ano, můžete. Všechny procházky se konají venku v centru Prahy, pouze během Pátrání po Golemovi navštívíte na jejím konci podzemí. I do tohoto podzemí mohou jít Vaši čtyřnohý kamarádi.

Napadají Vás další otázky? Napište mi na e-mail vim@jakprezitdovolenou.cz nebo zavolejte na tel. č. 734 416 973.

Katka

FAQ: Vaše nejčastější otázky a moje odpovědi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *