O tom přemýšlím každý rok během balení vánočních dárků.

Dárky jsou zabalené a poschovávané všude možně. Přesunout je ze všech skrýší pod vánoční stromeček, tajně a potichu, může být s rostoucími dětmi skoro nemožné.

Když byly moje děti malé, manžel se s nimi zavřel do koupelny. Pouštěli ve vaně lodičky ze skořápky a svíčky. Minulý rok už nám to moc nefungovalo. Andrejce bylo 8 let a aby nám (nebo sobě) dokázala, že dárky pod stromeček dávám já, tak se do koupelny odmítla zavřít, dokud nespustila nahrávání na videokameru namířenou na stromeček.

Před objektiv jsem tehdy strčila vánoční ozdobu, abych na nahrávce nebyla vidět. Jenže Andrejčino zklamání z toho, že nemá důkaz, bylo bohužel větší než radost z dárků.

Takže… Jak obalamutím své děti letos?

Zahrajeme si Ježíškovu hru na schovávanou!

No dobře. Není to klasická hra na schovávanou. Je trochu říznutá stopováním nebo šipkovanou. A její základ najdete v mém eBooku zdarma. Ale věřím, že efekt bude mít velký. To ale zjistím až 24. 12.!  

Pokud chcete i vy zkusit tuto jednoduchou hru na odlákání dětí, zatímco vy budete přesouvat vánoční dárky pod stromeček, stáhněte si ji 😊.

Je to takový můj malý vánoční dárek pro vás. Chtěla bych Vám poděkovat za to, že si se mnou hrajete. Že věnujete svůj čas tomu, abyste dětem připravili moje hry nebo že se společně, s celou svojí rodinou, vydáváte na moje výpravy. Za Golemem nebo za Duchy Starého Města.

Moc si toho vážím.

Krásné Vánoce, a hlavně pevné zdraví do nového roku,

Katka

Jak tajně přesunout dárky pod vánoční stromeček?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *